Septembra na dražbah: pet stanovanj v Ljubljani, hiša z bazenom in hotel v Ormožu
September prinaša eno najbolj zanimivih ponudb nepremičninskih dražb letos.
31.08.2026
September prinaša eno najbolj zanimivih ponudb nepremičninskih dražb letos.
31.08.2026
Trg zbirateljskih avtomobilov doživlja izjemen razcvet. Na dražbah v kalifornijskem Pebble Beachu so v samo treh dneh prodali avtomobile za več kot 755 milijonov dolarjev, s čimer so krepko presegli dosedanji rekord.
28.08.2026
Gre za eno najdražjih vozil, ki je trenutno v ponudbi državnih dražb.
17.08.2026
Dražba je dokazala, da kupci cenijo nov električni Ferrari.
16.08.2026
Poiskali smo dražbe stanovanj v Ljubljani, ki se bodo odvile po dopustih, in preverili, kakšne so cene.
07.08.2026
Pregledali smo prihajajoče dražbe v izvršilnih in stečajnih postopkih ter ponudbo občin in ministrstev.
30.07.2026
Pripravili smo pregled zanimivih dražbenih priložnosti v juliju.
22.06.2026
Izklicna cena kvadratnega metra je postavljena pri 2.188 evrih. Pozor, za nakup boste morali zmagati na dveh dražbah.
08.06.2026
Za koliko so se prodajale primerljive hiše?
07.06.2026
Pripravili smo izbor zanimivih junijskih dražb. Priložnosti bo za kupce z različno globokimi žepi.
29.05.2026
Agent pravi, da so nepremičnine na takšni lokaciji redke, logika pa tu praviloma ni.
22.05.2026
Pripravili smo pregled zanimivih dražb po državi. Cene se začnejo pri 28 tisočakih in sežejo čez dva milijona evrov.
30.04.2026
Dražitelji so pokazali, da je stanovanje vredno 70 odstotkov več, kot je ocenil Gurs, ter 19 odstotkov več, kot je izračunal cenilec.
20.04.2026
Na dražbi hiše v Domžalah se je vnel boj. Ceno so zvišali kar 96-krat in dražbo 13-krat podaljšali.
27.03.2026
Cene za apartmaje na Hrvaškem se začnejo pri 32 tisoč evrih, cene stanovanj v Slovenji pa pri 100 tisočakih.
24.03.2026
Po prodaji vile v Fiesi in stanovanja v Zupančičevi jami, bo takrat naprodaj polovica hiše v okolici Ljubljane.
27.02.2026
Cene stanovanj in hiš na marčevskih dražbah se gibljejo od 36.400 do 340.200 evrov.
24.02.2026
Dokončajte nastavitve profila in uživajte v prilagojeni vsebini.
Linkedin pretraživač može ograničiti određene funkcije našeg sajta.
Da biste pristupili svim funkcijama sajta i osigurali najbolje korisničko iskustvo, otvorite ovaj link u eksternom pretraživaču.
Kliknite u gornjem desnom uglu na ikonicu , zatim izaberite opciju "Otvori u pretraživaču"